Moc krásné obrázky tu máš Irenko. Prohlédla jsem si je všechny, ale komentuji jen jednou. jsem ještě po zánětu spojivek a i na počítač zatím mohu jen s tmavými brýlemi. Zatím mi světlo ještě vadí. Přeji Ti moc krásný zbytek neděle a příjemný další květnový týden.
Pěknou neděli Irenku, moc krásný obrázek ❤️🌞🌺🌷🌹🌞❤️
OdpovědětVymazatLeničko děkuji za komentík 🌷
VymazatMoc krásné obrázky tu máš Irenko. Prohlédla jsem si je všechny, ale komentuji jen jednou. jsem ještě po zánětu spojivek a i na počítač zatím mohu jen s tmavými brýlemi. Zatím mi světlo ještě vadí. Přeji Ti moc krásný zbytek neděle a příjemný další květnový týden.
OdpovědětVymazatJaruško přeji Ti brzké uzdravení a klidné a pohodové dny...děkuji za komentářík🌺
VymazatNádherné********
OdpovědětVymazat